FÅTÖLJ, Italien, 1950-tal.

FÅTÖLJ, Italien, 1950-tal.

Svärtade smala ben med mässing avslut, brun klädsel.

Hål, skador i stoppning och klädsel. Ytslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK