VÄSKA, Mulberry.
Svart lackar läder med guldfärgade metalldetaljer. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad i svart sammet, ett fack. Märkt "Mulberry Company MADE IN ENGLAND" samt med numrerad plakett. Ca 13 x 17 x 5 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage, repor.