SERVISDELAR, 19 delar, glas, Firma Svenskt Tenn och Reijmyre. 1900-talets andra hälft.

Olika nyanser av grönt glas. 4 mattallrikar, 7 + 8 assietter. Diameter 6-26 cm.

Smärre repor. Några delar med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK