TESERVIS, 16 delar, porslin, Lomonosov, Ryssland, 1900-talets andra hälft.

6 tekoppar, 6 assietter, grädd/mjölkkanna, större uppläggningsfat, sockerskål med lock.

Smärre slitage, repor och märken. Tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
2 000 SEK