SIGNERADE BÖCKER, 4 st, bla Vilhelm Moberg resp Prins Lennart.

Mans kvinna, roman från Värend på 1790-talet, Stockholm 1950, signerad av Vilhelm Moberg, Käre Prins godnatt, memoarer, Lennart Bernadotte, signerad av Lennart och Sonja Bernadotte, Gömda av Liza Marklund, signerad av författaren, pocketupplaga, 2000, Och vinden viskade så förtroligt, minnen och episoder, av Margit Manstad, signerad av författaren. Helband. 11 x 18 - 15 x 22 cm.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK