BÄNK, allmoge, 1800-talets mitt.

Rektangulär form med tappade ben. Längd ca 320, bredd ca 29, höjd ca 48 cm.

Slitage, repor och stötmärken. Mindre ostadig. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK