BORD/SOFFBORD/STÅBORD, Modell A2 "Trehöjdsbordet", Bengt Johan Gullberg.1950-tal.

Teak. Svart stålunderrede. Vändbar benställning. Längd ca 120, bredd ca 75, höjd ca 73, höjd vid stående läge ca 98 samt höjd som soffbord ca 50 cm.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK