Gunnar Cyrén

(Ruotsi, 1931-2013)
Gunnar Cyrén
(Ruotsi, 1931-2013)

VITVINSGLAS OCH LIKÖRGLAS, 9 st, (6+3), Nobel, Gunnar Cyrén, Orrefors.

Grön och blå fot. Höjd 14-19 cm.

Mindre bruksslitage. En bottenring med mindre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet