TRUMPET, "Super de luxe", Hüttl, Tyskland, 1900-tal.

Metall. Längd 40 cm. Väska och tillbehör medföljer.

Bruksslitage, anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK