BYRÅ, Hans Wegner, RY Møbler, modell 250, Danmark 1960-tal.

Fanerad med ek, handtag och ben av stål, skoning av teak, längd 140, bred 49, höjd 67 cm.

Bruksslitage, repor, nagg, fläckar.

Muut tiedot

Modellen formgiven på 1960-talet.

Lähtöhinta
6 000 SEK