BYRÅ, 1800-talets mitt.

BYRÅ, 1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor varav den övre med inredning av tre mindre lådor. Beslag av mässing. Bredd 92. Djup 44. Höjd 71 cm. Nyckel finns.

Senare målning och beslag av mässing. Renoverad och kompletterad med senare ben och delvis listverk. Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK