SÄNGBORD, ett par, stringmodell.

Rektangulära skiva fanerad med teak, plastklätt underrede, längd 51, bredd 31, höjd 49 cm vardera.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK