SIDEBOARD, Poul Hundevad, Danmark. 1960-tal. CITES-intyg medföljer.

Jakarandafanerad. Tre skjutdörrar med bakomliggande hyllor samt lådinrednin, delvis spegelklädd. Längd 191, bredd 44, höjd 108 cm. SJV 50314-15

Bruksslitage med repor, fläckar och obetydliga nagg.

Muut tiedot

50314-15

Lähtöhinta
12 000 SEK