647604

VINGLAS, 4+3+1+1, empire, 1800-talets första hälft.

Fyra vinglas, slipad kantbård, rund fot, fem starkvinsglas, girlanddekor, kvadratisk fot, höjd 11-13 cm.

Slitage, enstaka nagg, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK