FÅTÖLJER, ett par, möjligen De Sede, 1970/80-tal.

Mörkbetsad trästomme. Stoppade dynor klädda i mörkt blågrått läder.

Slitage, ställvis hårt, färgfläckar, repor, färgbortfall. Ojämnt blekta.

Lähtöhinta
3 000 SEK