BORDSLAMPA, Industrilampa Brottby Mek Verkstads AB Mölndal, 1900-talets första hälft.

Svartlackerad. Ledbar arm. Märkt med plakett "Brottby Mek Verkstad AB. Mölndal". Total längd 91 cm.

Ej funktionstestat. Slitage. Repor och märken. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK