SERVISDELAR, ca 34 delar, porslin, "Blå Blom", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Tio kaffekoppar med fat, sju tekoppar med fat samt 17 assietter. Två extra tekoppar samt 29 extra kaffefat medföljer.

Bruksslitage, smärre tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
2 000 SEK