SOFFBORD, 1900-talets sista fjärdedel.

Plexiglas i benställning, med mässingsbeslag och 2 glasskivor. Längd 129, bredd 79, höjd 41 cm.

Bruksslitage med smärre repor, nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK