HÖRNSKÅP, troligen Boet, Otto Schulz, 1900-talets första hälft.

Bonad björk samt klädd i konstskinn. Bredd 42 cm, djup 28 cm, höjd 51 cm. Nyckel finns.

Repor, märken på skinnet på framsidan. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK