PARTI BRÖDERNA MARX-MEMORABILIA, bl a böcker o tidskrifter.

C:a 20 vol tidskrifter, biografier, memoarer m m. Två slipsar med tryck, inramat foto, inramade dollarsedlar.
Proveniens: Alfies Jazz and Entertainment Shop, Malmö.

Tidskrifter och böcker ej genomgångna, veck, smärre skador. Övriga delar med smärre skador o slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Alfies Jazz and Entertainment Shop, Malmö.

Lähtöhinta
1 000 SEK