MATBORD, med två iläggsskivor. 1950/60-tal.

Rektangulär form med rundade hörn. Mörkbonade ben. Längd ca 104, bredd ca 95, höjd ca 71 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Iläggsskivor med annan yta.

Lähtöhinta
4 000 SEK