Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

TAKLAMPA. Gino Vistosi, Murano, Italien 1960-tal.

Överfångsglas i blått med murrinedekor i färger. Höjd 38 cm. Bredd 43 cm.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK