KANDELABRAR, 1 par, mässing och marmor, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av vit marmor. Dekor av mässing. Krönt av urna med blommor. Två ljusarmar vardera. Längd ca 19. Höjd ca 25 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK