GOLVLAMPA, "Bumling", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan.

Förkromad metall. Höjd ca 130 cm.

Repor och bucklor. Raster saknas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK