SERVIS, 31 delar, benporslin, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

6 mattallrikar (diam 25 cm), 6 tallrikar (diam 21 cm), 7 assietter (diam 18 cm), 6 skålar (diam 17 cm) och 6 uppläggningsskålar (diam 13-20 cm).

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK