KORGMÖBEL, 3 delar. 1900-talets andra hälft.

Bestående av två fåtöljer och ett bord i flätad korg. Fåtöljerna solfjädersformade, bordet runt. Medföljer lös skinnklädsel från Skinnwille. Fåtöljernas höjd 155, bordets höjd 51, diameter 76 cm.

Slitage. Smärre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK