SOFFBORD, 1900-talets sista kvartal.

Rund profilerad marmorskiva, svängda ben i mässing. Diameter 120, höjd 53 cm.

Bruksslitage med smärre repor och fläckar, kantlagning.

Lähtöhinta
2 500 SEK