CAFÈBORD, 1900-talets slut.

CAFÈBORD, 1900-talets slut.

Fot i vitlackerat gjutjärn med riklig dekor. Rund skiva i vit och gråmarmorerad sten. Höjd ca 71, diameter 60 cm.

Slitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK