Väska i orange skinn. Två st spänne i form av bältspänne, prydd med logo. Invändigt fodrad i brunt tyg, en liten ficka. Brickmärkt "FENDI MADE IN ITALY". Numrerad. Längd ca 30, höjd 25 , djup ca 8 cm. Dustabag medföljer.
Smärre bruksslitage, i mycket fint skick.