BIO/TEATERSTOLAR, ett par, 1900-tal.

Metallstomme. Stoppad plywoodrygg och utfällbar stoppad sits. Total bredd 104 cm.

Slitage, smärre skador. Klädseln hårt sliten med hål, fläckar. Rostangrepp, något ostadig. Flisor/skador på plywooden.

Lähtöhinta
2 000 SEK