650181

PARTI SMYCKEN, 4 delar, mestadels 18 k guld. Vikt ca 15 gram.

Ring 23 k guld (diameter ca 20 mm). 2 par örhängen 18 k guld och hänge med kedja, 18 k guld. Höjd ca 25-30 mm.

Bruksslitage, repor och märken. Mindre bucklor. Skador på kedja.

Lähtöhinta
2 500 SEK