TESERVIS, 6 delar, keramik, Agneta Spångberg, 1984.

Tekanna, gräddkanna, sockerskål, bricka samt två koppar med fat. Signerade "Spångberg", brickan märkt "spångberg 1984". Tekannans höjd ca 30. Brickans diameter ca 43 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK