Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
650553

NÅLAR, 3 st, 14 och 18K guld med malakit samt silver med pärla. Vikt 5,5 gram.

Längd 6 respektive 7 cm. Broscher av guld väger 3,7 gram. Brosch med malakit i 14K guld.

Bruksslitage. Något tilltryckta former. Lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK