Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
650562

SPÄNNE och BROSCHER, 4 st, silver samt paste, delvis Lindbergs Silversmide, Stockholm, 1951. Vikt 83,1 gram.

Längd ca 2,5 cm - 7,5 cm. Brosch med längd 5 samt 7,5 cm från Lindbergs Silversmide i Stockholm. brosch med polykorm paste med förgylld baksida,

Bruksslitage, delar saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK