BLOMSTERBORD, glas och smide. 1900-talets första hälft.

Vitmålad stomme av smidesjärn, glashylla, på kulfötter. Höjd 63, längd 86, bredd 21 cm.

Slitage. Smärre rostangrepp, avskavd färg.

Lähtöhinta
1 500 SEK