TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets början.

Målat. Tredelad benställning av gjutjärn, dekor av grenverk. Längd 70. Bredd 58. Höjd 71 cm.

Senare målning. Renoverat och kompletterat med senare träskiva. Repor och märken. Skivan med slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK