KONSOLBORD, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Bronserat, två svängda kopplade ben, oval marmorskiva, längd 72, djup 36, höjd 74 cm.

Slitage, smärre sprickor, mindre dekorlagning och färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK