SIDEBOARD, "Mambo", Jan Ole Ertzeid, Bagn Møbelindustri, 1972/73.

Fanerat i valnöt. Två fällbara luckor med handtag i vitmetall och bakomliggande fack. Längd 160 cm, bredd 47 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Hyllplan saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK