651690

SKÅL, glas, Astrid Gate, Johansfors, Unique, signerad, numerad 0807 och daterad 2007.

Etsad dekor med bla. tistlar och fjäril. klockformad. Höjd 8.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK