SAMLING PORSLINSFÅGLAR, 7 st, bl a Goebel och Karl Ens, 1900-talets första hälft.

Olika arter. Höjd 7 - 13 cm.

En med lagad näbb. En med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK