BYRÅ, Kerstin Hörlin-Holmqvist, NK:s Triva serie, daterad -64.

Fanerad i mahogny. Fem lådor i fyra varv. Beslag i mässing. Etikettmärkt. Längd 82 cm, bredd 52 cm, höjd 90 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Fläckar. Repor och märken. Ställvis blekt. Avslag i hörn baktill. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK