BARSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Bonad björk. Rak form med fyra ben och avslutande tassar i form av djurtassar. Pardörrar i glas och spröjs av metall. Invändigt med glashyllor. Höjd ca 166, längd ca 88, bredd 50 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Ej funktionstestad belysning. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK