KAFFE/TEDISPENSER, omkring 1900-talets mitt.

Lövträ samt glas och vitmetall. Längd 121, bredd 37, höjd 61 cm.

Bruksslitrage, repor, rost. Två delar lösa men medföljer.

Lähtöhinta
3 000 SEK