BYRÅ, nyrokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, nyrokokostil, 1900-tal.

Vitmålad med grå detaljer. Tre lådor. Höjd 77, djup 54, längd 100 cm. Nyckel finns.

Slitage, färgbortfall, enstaka stötskada. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK