Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

MATTA, tuftad, Wassily Kandinsky, Ege Art Line, Danmark. 1900-talets slut, 123 x 80 cm.

Beige botten med komposition i rött, gult,grönt, blått, rosarött och svart. Signerad Kandinsky.

Bruksslitage, fläckar, etikett saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK