STOLAR 2 st, Holland 1800-talets andra hälft.

Fanerade med mahogny mfl träslag, bakåtsvängd genombruten rygg med liggande ryggbricka, lös stoppad sits, svängda ben.

Fanerskador, sprickor, nagg, förstärkningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK