652395

RINGAR, 6 st, mestadels 18K guld med olikslipade diamanter, tot ca 0,45 ct. Total vikt ca 11,68 g.

Ring, tvåfärgat 18K guld med 0,08 ct diamanter, stämplad 'SSA'. Storlek 54,5. Ring, 18K guld med 0,06 ct diamanter, stämplad 'SSA', 1989. Storlek 58,5. Ring, 18K guld med briljantslipad diamant, 0,20 ct. Kvalitet H-I/SI2-I1. Storlek 54. Tillsammans med två andra 18K guld ringar och en av 14K guld. Storlek 56.

Slitage, repor, bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK