TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, gjutjärn och trä. 1900-tal.

Två karmstolar och ett bord. Genombrutna gavlar, vitmålade ribbor i trä. Bordets höjd 65, längd 129, bredd 62 cm. Stolarnas höjd 68 cm.

Slitage. Repor. Karmstolarna rangliga.

Lähtöhinta
2 000 SEK