BYRÅ, Danmark, 1900-talets mitt.

Teakfanér. 6 lådor. Längd 76 cmn, bredd 41 cm, höjd 100 cm. Nyckel finns.

Fanérskador, repor, slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK