GLASSERVIS, 23 dlr, "Picnic", Bertil vallien för Boda, 1900-talets andra hälft.

Bestående av;
11 ölglas,
12 snapsglas.

Ett ölglas med kantnagg.

Muut tiedot

Formgiven 1967.

Lähtöhinta
1 500 SEK